Online sedmica otvorenih vrata Edukacijskog fakulteta ispunjena je raznovrsnim i aktuelnim temama iz naučnih oblasti koje se proučavaju u okviru studijskih smjerova na Edukacijskom fakultetu Univerziteta u Travniku.
Kako ne biste propustili neki od ovih sadržaja, pripremili smo vam linkove za sve događaje koje ćete moći pratiti uživo preko svojih Facebook profila.
Očekujemo vas ⬇️⬇️⬇️
Panel – “Mogućnosti i perspektive stručnog usavršavanja i doškolovanja nastavnika u procesu cjeloživotnog obrazovanja”
Link: shorturl.at/hoHY8
Webinar – “Savremeni izazovi u radu pedagoga i psihologa”
Link: shorturl.at/asINS
Panel – “Obrazovna produkcija u predškolskom odgoju na tržištu rada”
Link :shorturl.at/moS15
Webinar – “Budućnost nastave kao izazov učiteljskog poziva”
Link : shorturl.at/hnoCQ
Webinar – “Izazovi učenja i poučavanja u online nastavi muzičke kulture (priprema i samostalna izrada Orffovog instrumenta) i koncert – “W.A. Mozart – Turski marš” – (upotreba samostalno izrađenih instrumenata)”
Link: shorturl.at/bfTWX
Panel – ” Medijska pismenost i fake news – obrazovanjem protiv lažnih vijesti i medijske manipulacije”
Link: shorturl.at/jmLU4
Panel – (Ne) izvjesna budućnost sporta
“Druženje sa…” (razgovor sa uspješnim studentima/alumnistima)
Link: shorturl.at/cpELR
Forum filozofije – Zbog čega je zapravo potrebna država?
Link: shorturl.at/quzX9
Webinar – “Aktuelni sigurnosni izazovi – između humanosti i represije”
Link : shorturl.at/ltvF4
Panel – Online učenje u nastavi matematike
Link: shorturl.at/ckxOR